[DOTAZ]Práva na Skyblock

[DOTAZ]Práva na Skyblock

Příspěvekod Sipox » 03 kvě 2015 18:42

Dobrý večer milí hráči mám na Vás a hlavně na DJTommka otázečku.

Když někomu dám práva na skyblock (/sb friend add <nick>), tak on může svobodně stavět, bořit, přinášet a odnášet materiál.

Takhle to je a takhle to funguje, nebo se na to vztahuje pravidlo 3?
Kód: Vybrat vše
3.)]Přísný zákaz griefování a kradení na území residence (chráněného pozemku) nebo regionu (chráněný ostrov) na všech světech pokud tomu není dáno jinak.
Kopání písku a štěrku je nadále zakázáno podle pravidla č.8!

Pro nově příchozí: nemějte strach, na vlastní parcele je toto automaticky chráněno, v přírodě je potřeba si dopomoct příkazem /cprivate a klepnutím na danou truhlu, dveře apod (bloky okolo stále ničit půjdou).

Dííky za odpověďi
Sipox
Sipox

Statistiky

Re: [DOTAZ]Práva na Skyblock

Příspěvekod skay9195 » 03 kvě 2015 19:35

Ano může svobodně stavět, bořit, otvírat nezabezpečené chestky, atd.. Může i zamykat chestky (dveře,atd.), může ti zabít i tvá zvířata (popřípadě zničit mobtrapku, farmy). Potom se vyskytují problémy, že majitel dal práva hráči a ten si bez vědomí majitele například zamknul nějakou chestku, udělal to vlastně legálně - myslím, že v takovémto případě jednal tak jak mohl, ty proti tomu nemůžeš moc udělat. Takže si dej pozor komu práva dáváš.

Doufám, že ti to pomohlo a stačí ti to.
skay
ObrázekObrázek
skay9195

Statistiky

Příspěvekod Sipox » 03 kvě 2015 20:50

skay9195 píše:Ano může svobodně stavět, bořit, otvírat nezabezpečené chestky, atd.. Může i zamykat chestky (dveře,atd.), může ti zabít i tvá zvířata (popřípadě zničit mobtrapku, farmy). Potom se vyskytují problémy, že majitel dal práva hráči a ten si bez vědomí majitele například zamknul nějakou chestku, udělal to vlastně legálně - myslím, že v takovémto případě jednal tak jak mohl, ty proti tomu nemůžeš moc udělat. Takže si dej pozor komu práva dáváš.

Doufám, že ti to pomohlo a stačí ti to.
skay

Ano, tak jsem to pochopil.

Dostal jsem práva od misulka99 a vzal jsem si, to co se mi líbilo. (I tak to měla mimo SB-zónu)

A teď za to mám ban...
Sipox

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 04 kvě 2015 14:00

Máte oba pravdu, avšak na stránce o Skyblocku je psáno, že se nesmí griefovat nikde, nejen v regionech.
Uznávám, že pravidla nebyly úplně jasně specifikovány a bylo nutno si pročíst také zmiňovanou stránku o Skyblocku ale neznalost neomlouvá. Do pravidel to připisuji.
Dafelix dorazí, tak se zde ozve zda-li ti dá unban.
Říkal že jsou zde ještě nějaké další okolnosti, ale to už si musíte vyřešit mezi sebou.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod Dafelix » 04 kvě 2015 16:06

Souhlasím, nebylo to napsané jednoznačně. Zkrátil jsem ti trest na 7 dní.
My hovercraft is full of eels.
Dafelix

Statistiky

Zpět na Otázky