Proč...

Kecání o čemkoli, nejen o světě Minecraftu!

Proč...

Příspěvekod skay9195 » 21 úno 2016 21:34

Petulin má bohužel pravdu (shoutbox), vedení je bezmocný, jedinej kdo s tim může něco udělat je Tommek, jenom on má přístup do konzole, Daf ani nikdo jinej i kdyby chtěl tak bez Tommka nic udělat nemůžou... TOHLE MOHL BEJT JEDEN Z NEJLEPŠÍCH SERVERŮ V ČR/SR JAKO DŘÍV, po nahrání nový mapy, ale to Tommek neudělal, vysral se na to, tohle už není o tom že by neměl čas, tohle je o tom že to nechce dělat,... Mohl to předat někomu jinýmu z vedení, aby byl server i nadále aktivní. Když jsem sem před necelými 3 lety přišel, našel jsem kvalitní, fungující server se stálou a dobrou komunitou, byly perfektní eventy a všechno okolo dokonale propracovaný, tenhle server zažil kus historie minecraft, teď už ani nefunguje... Tommku jestli to čteš (pravděpodobně ne) tak je mi líto, že ses na to vysral
ObrázekObrázek
skay9195

Statistiky

Re: Proč...

Příspěvekod LookyR » 24 úno 2016 00:02

@skay9195:
Dafelix má přístup do konzole, jen se letos na serveru ještě neobjevil. U DJTommeka je to téměř rok (9 měsíců). Ale na fóru byl přesně před týdnem, takže je možné, že si tohle v blízké době přečte.

Je škoda, že sem skoro nikdo nechodí a když ano, tak server padá. Nabízím Vedení pomoc se správou, případně s nalezením chyby.
Obrázek
LookyR

Statistiky

Příspěvekod Twyla » 25 úno 2016 20:59

Má pravdu předsedo.
Obrázek
Twyla

Statistiky

Příspěvekod lerakl » 29 úno 2016 17:28

Podle mého je to s tím Lookym dobré řešení....má na to čas, a baví ho to.
lerakl

Statistiky

Příspěvekod snooli22 » 12 bře 2016 01:10

Nikdo z vedení to nechtěl. Ani konec serveru, ani ho spravovat.
snooli22

Statistiky

Příspěvekod Petulin11 » 26 bře 2016 22:43

Ted jak se kontaktovat s tomem? Dát mu přes hubu osobně?
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod Goblin » 06 kvě 2016 09:45

Sleduji fóra už celkem dlouho, a musím říct, wow.. Místo toho, aby jste Tomovi někdo poděkoval za krasně udělaný server, který byl bezchybný, a pracoval tak jak měl, tak tady akorát děláte pány, jak mu dáte přes hubu, nezbývá mi nic jiného, než vám zatleskat (Ironicky).

Abych se k tomu taky nějak vyjádřil, já osobně bych chtěl Tomovi spíš poděkovat za skvělý server :) Děkuji a přeji hodně štěstí v životě. :)
Goblin

Statistiky

Příspěvekod skay9195 » 07 kvě 2016 19:29

Goblin píše:Sleduji fóra už celkem dlouho, a musím říct, wow.. Místo toho, aby jste Tomovi někdo poděkoval za krasně udělaný server, který byl bezchybný, a pracoval tak jak měl, tak tady akorát děláte pány, jak mu dáte přes hubu, nezbývá mi nic jiného, než vám zatleskat (Ironicky).

Abych se k tomu taky nějak vyjádřil, já osobně bych chtěl Tomovi spíš poděkovat za skvělý server :) Děkuji a přeji hodně štěstí v životě. :)

Je pravda, že si musíme uvědomit, co Tom pro serevr udělal, poděkování je na místě, ale mohl aspoň server nechat dál žít svůj původní život, třeba s někým jiným ve Vedení, když on už to nechce dělat
ObrázekObrázek
skay9195

Statistiky

Příspěvekod lerakl » 11 kvě 2016 13:19

Uz je nacase, abych se k tomu taky vyjadril...

Tommku...vez, ze te tu nikdo nechce podkopavat a ze si te vsichni bez vyjimek vazi, za to co jsi udelal.
Tenhle server mam opravdu rad, a myslim ze nejsem jediny. Co kdybys (nemyslim to jako prikaz a radu do zivota!!!) jeden vikend sednul, nahral novou mapu, a vse by bylo jako driv...(relativne)
pripadne bys mohl ustanovit treba LookyRa jako tvym zastupcem, ktery by mel pristup do konzole a staral by se o server? Myslim to jako radu...chapu ze nemusi byt dobra a vim ze se na to muzes divat jinak...ale stale zustalo dost hracu, kterym na tomto serveru zalezi. Vim, ze zajimat se o praci + vejsku k tomu jeste nejakej podelanej server je hoodne narocne, ale kdybys mel zastupce, mohlo by to by vse jednodussi.

Prosim popremyslej o tom...

lero 8-)
lerakl

Statistiky

Příspěvekod Twyla » 18 kvě 2016 02:29

Sice tady nejsou poslední aktualizace a novinky, ale takové zázemí a propracovaný system (hlavně mě bere MCMMO) to by určitě při "troše" údržby (a dohledu na ty rozkradené stavby, momentální stav je k pláči) určitě znovu obnovilo věhlas a znovu dostalo servr na výsluní.

Prosím, pokud se tady Tomku stavíš, dej někomu z přítomných alespoň částečné pravomoci, horší už to být nemůže a pokud to třeba za měsíc jen zběžně zkontroluješ, rozhodneš co dál a buď je zase odebereš a necháš to, nebo budeš překvapen a servr také.

Omlouvám se, nejsem tu tak dlouho jako jiní, jen si tak plácám játra , ale snad nejsem v názorech zas tak daleko :)
Obrázek
Twyla

Statistiky

Zpět na Kavárna