Ohlédnutí

Prostor pro vaše názory na vedení serveru

Ohlédnutí

Příspěvekod lerakl » 29 úno 2016 17:26

Musím s politováním uznat, že server MC-Miners už je v podstatě zaniklý...
Pamatuju si, jako by to bylo včera kdy tu bylo 10-15 hráčů denně, někdy i víc, ale tato doba je už nepolapitelně pryč...
Proč? Kvůli neschopnosti vedení? Možná....ale především kvůli malé návštěvnosti...kde jsou ti hrdinové, co kdysi říkali, že tento server neopustí za nic na světě? Pryč (asi hrají CS:GO). Uznávám, že MC už není populární....ale neznamená to, že ho nikdo nemá rád....

Teď mám dotaz na DJTommka...proč nebyla nahrána nová mapa, jak bylo slibováno víc než před rokem?
Je to záležitost na dlouho, ale není nevykonatelná. Zvedlo by to popularitu a server by zase začal "existovat". A navíc, čím dřív se to udělá, tím dřív bude zase hodně hráčů na serveru.

lerakl
lerakl

Statistiky

Re: Ohlédnutí

Příspěvekod skay9195 » 02 bře 2016 19:47

lerakl píše:Musím s politováním uznat, že server MC-Miners už je v podstatě zaniklý...
Pamatuju si, jako by to bylo včera kdy tu bylo 10-15 hráčů denně, někdy i víc, ale tato doba je už nepolapitelně pryč...
Proč? Kvůli neschopnosti vedení? Možná....ale především kvůli malé návštěvnosti...kde jsou ti hrdinové, co kdysi říkali, že tento server neopustí za nic na světě? Pryč (asi hrají CS:GO). Uznávám, že MC už není populární....ale neznamená to, že ho nikdo nemá rád....

Teď mám dotaz na DJTommka...proč nebyla nahrána nová mapa, jak bylo slibováno víc než před rokem?
Je to záležitost na dlouho, ale není nevykonatelná. Zvedlo by to popularitu a server by zase začal "existovat". A navíc, čím dřív se to udělá, tím dřív bude zase hodně hráčů na serveru.

lerakl

ti hráči tu nehrají, protože nemají co dělat, když sem přijdou nemaj nikoho na pokec... Nová mapa je už víc než rok udělaná, je to otázka o tom, jak to někdo tam nahoře ve vedení vyřeší...
ObrázekObrázek
skay9195

Statistiky

Příspěvekod Petulin11 » 11 bře 2016 23:00

Píše se rok 2012, kluk jménem Petr objevil v populární hře jménem Minecraft funkci multiplayeru. Tohoto kluka tato funkce velice zaujala, proto si našel server který ho divně přitahuje. Přihlásil se pod jménem petulin, kopie Minecraftu z ulozta. Ze začátku tu potkal tři lidi: DJTommek, dafelix a drali_. Komunita to byla dobrá, bohužel měl kluk se hrou zkušenosti jak blondýnka s 4wd bmw a jednoho dne byl ve hře zabit, zamordovan a snezen psy. Kluk se naštval a odešel. Po dobrých několika dnech se kluk vrátil a udělal si test na práva. A potom se stalo to... kluk si našel díky tomkovi pozemek a začal si stavět dům. Potkal hračku jménem reset. Tito dva se náhle stali spolubydlící. Reset ale odešla a už se nevrátila. Helpera s názvem shukaku toto docela zaskočilo. Proto se vydal na cestu psychopata vraždícího na náměstí města Monteriggioni. Kluk jménem Petr byl poté uchvacen uměním 3D animačních programů a poznal moderatora jménem tomu19, člen deváté třídy. Petr proto vyzkoušel program Blender... neúspěšně, v 3D animacich asi jeho budoucnost nebude. Nechci tu rozelisovat celý dramatický příběh a proto tu sepísu seznam lidí kteří mě th doprovázeli

DJTommek
Dafelix
Drali_
Tomu19
Reset
TomC601 - bývalý majitel
Sasas
Chuligan
Bojovibik
JakubCZECH
Bast1on
Pet_s. Neměl jsem ho moc v lásce
Ajik123456cisilka
Goblin
Abs. Stejne jako pets
Michalfek
Lerakl
D4NNY
Sarinka. Ta si to podělala
Skay9195
LookyR
Oyoz
Jen
Bratři Martin a Josef Blaskovi ze slovenska
Misulka
80Sus
MatyX
Hantr_cze
Rudolf. Cisla nějaká

A ostatní do jsem zapoměl

Je to jen hra a shrnu to takhle...

Děláte z toho drama.... mám co říkat.
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod snooli22 » 12 bře 2016 01:04

Je mapa hotová?
Ano

Štve mě že není na serveru?
Ano

Ale buďme zde upřímní. Značné množství dnešní mládeže nevydrží budovat něco tak dlouhodobého jako SkyBlock nebo něco v survivalu. Proto většina Minecraft komunity přešla na jiné hry (LoL, CS:GO, WoT, HS atd.), nebo na minihrové servery (Mineplex), popřipadě módy a creative. A to ani nepočítam to, že DJTommek je taky člověk (jak nečekané). Chodí na vysokou školu, do práce a také asi změnil seznam svých her. Nezapomeňme, že Tommek se stal adminem, když TomC601 ztratil na Minecraft čas kvůli škole. Bohužel už tu nebyl další nadšený admin který by převzal žezlo.

Snooli
snooli22

Statistiky

Zpět na Názory na vedení