Spleef arena - tipy a triky

Různá zábava na serveru

Spleef arena - tipy a triky

Příspěvekod DJTommek » 11 bře 2013 19:53

Protože tady máme skvělé spleef arény (warp je /spleef) a mě osobně velice baví v nich hrát, tak jsem se rozhodl k nim sepsat takové tipy a triky jak vyhrát, nebo se alespoň udržet co nejdéle :)

1. Můžete držet levé tlačítko myší a tím se budou bloky ničit stále, není potřeba klikat. Často je ale lepší, když se jen kliká, sami na takovéto situace narazíte.
2. Skákat. Snažte se být stále ve vzduchu, tím se alespoň trochu chráníte před pádem do některé z děr, které se již vytvořily.
3. Měnit směr. Nikdy nechoďte stále stejným směrem, nebo třeba stále stejnou kružnicí. Protivník vás velice rychle odhadne a připraví vám díru do které máte docela velkou šanci spadnout ;)
4. Když jste v úzkých, zbývá jen posledních pár kostiček v nejbližším okolí a protivník je nalepený na Vás, tak když už máte spadnout, stáhněte ho s sebou! (spáchejte sebevraždu, pokud jste oba na stejných kostkách) :D
5. Pokud hrajete jen pro zábavu, a ne pro odměnu (tak by to mělo být) tak se mi osvědčila metoda nalákat hráče na diamant či jiný vzácný předmět, hozený někam ke kraji arény. Pak jen podkopete kostky a při troše štěstí, chytíte nejen jednoho skrblého hráče :D

Existuje další tip, a to jen pobíhat okolo a nic neničit. Tohle už vůbec není férová hra ale nudné pobíhání okolo.

Máte-li další tipy a triky jak se udržet co nejdéle, pište je sem ;)
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Re: Spleef arena - tipy a triky

Příspěvekod Petulin11 » 18 bře 2013 18:25

mít barevný skin a maskovat se? :D
jako ta vlna :D
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Re: Spleef arena - tipy a triky

Příspěvekod Sarinka » 08 srp 2013 17:04

:D :D Lektvar neviditelnosti :D :D
Obrázek
Sarinka

Statistiky

Zpět na Zábava