Server jde z kopce. Co s tím?

Prostor pro vaše názory na vedení serveru

Re: Server jde z kopce. Co s tím?

Příspěvekod Petulin11 » 29 zář 2015 15:21

Odpovědi na tvoje názory:

1) Nejsou žádné otázky
2) 42 je odpověd ohledně života, vesmíru a vlastně všeho
3) Souhlasím
4) Lidé stárnou a mají více starostí (školy, práce atd.)
5) udělat hromadný nábor (kdo by nechtěl)
6) To byl bot :)
7) Souhlasím

Tvoje nápady na zlepšení, moje názory:

1) Mohlo by se jich jmenovat více
2) To by šlo, existuje minebook a ostatní server-listy, taky by to někdo mohl sdílet na FB nebo Twitteru, obojí nepoužívám tak nevím jak to funguje
3)JOOOOOOOOO
4) lepší odměna není potřeba, už je toho hodně
5) Už je
6) Napadlo mě že by se udělal takový In-game test (udělám o tom asi samotný článek)
7) Ekonomika, koho by nebavilo obchodovat, dělat firmy, obchody atd.?
8) Vynechal jsi osmičku :(
9) hromadný nábor...
10) Udělejte to a použiji "softwarové" kuličky

Michalfek:
Myslíš třeba udělat z tohodle "technic server"? Bylo by to fajn, s některýma modama docela umím jako je třeba IC2, Thermal expansion a ještě nějaký.

snooli22:
Co třeba nechat jen některé základní pluginy, jako např. Resky, mcmmo (spadají pod to i regiony), nějaký chat pluginy, Anticheat, antihack, antilopa, antiatd. a ostatní vynechat, bez nich se obejdeme (ani to nepoznáme).

Můj názor:
Tommek to prostě nechce udělat, je "línej" (jiné slovo jsem pro to nenašel.) Chápu že má třeba i školu, ale alespon by se mohl k něčemu vyjádřit písemně.

Sayonara...
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod lerakl » 29 zář 2015 15:29

1) Pane boze twylo....opravdu asi nevis co to znamena REVOLUCE. Ja neorganizuji prevrat ani nic podobneho.
2) Pane boze twylo....jak kurna chces udrzet krok s konkurencnimi servery ktere uz jedou na 1.8 a my jedeme stale na 1.7?
3) Pane boze twylo....Predstav si tu situaci: Jses prumerne inteligentni hrac, ktery chce myt pokoj od velkych servru jako st*l*craft a chce zrelaxovat a jde na 42. server v rebricku...co te napadne kdyz by ti najednou vyskocilo: Udelej si test na prava /prava.??
4) Pane boze twylo....Looky me kritizuje stejne jak ty...ale on o tech vecech aspon PREMYSLI!

5) Pane boze Looky....Zrovna od tebe bych cekal vic inteligentnich navruhu
6) Jo Looky...az se dostanu na PC tak mc-miners hodim vsude de se da.

lero
lerakl

Statistiky

Příspěvekod Dafelix » 29 zář 2015 16:00

3) Nahrat novou mapu(konecne)
-prineslo by to pvyseni na mc 1.8 a tim padem i vetsi hodnotu serveru= cum vetsi hodnota tim vetsi oblibenost.

2) Pane boze twylo....jak kurna chces udrzet krok s konkurencnimi servery ktere uz jedou na 1.8 a my jedeme stale na 1.7?

Nevšiml sem si, že se někdo vyjadřoval proti updatu serveru/mapy (to by bylo pravděpodobě zároveň). Ikdyž ať se tady domluví cokoliv, poslední a rozhodujcí slovo má vždy DJTommek.
6) Zrusit test na praa.
-velice radikalni, ale aspon by to vsechny neodradilo hned v prvnim momentu

3) Pane boze twylo....Predstav si tu situaci: Jses prumerne inteligentni hrac, ktery chce myt pokoj od velkych servru jako st*l*craft a chce zrelaxovat a jde na 42. server v rebricku...co te napadne kdyz by ti najednou vyskocilo: Udelej si test na prava /prava.??

Myslim, že test na práva funguje jako filtrace celkem dobře, je na něj potřeba trocha IQ i EQ. Jeho změna/aktualizace je možná (pravděpodobně s 1.8), ale nerušil bych ho.
My hovercraft is full of eels.
Dafelix

Statistiky

Příspěvekod Twyla » 29 zář 2015 16:32

lerakl píše:1) Pane boze twylo....opravdu asi nevis co to znamena REVOLUCE. Ja neorganizuji prevrat ani nic podobneho.

3) Pane boze twylo....Predstav si tu situaci: Jses prumerne inteligentni hrac, ktery chce myt pokoj od velkych servru jako st*l*craft a chce zrelaxovat a jde na 42. server v rebricku...co te napadne kdyz by ti najednou vyskocilo: Udelej si test na prava /prava.?

4) Pane boze twylo....Looky me kritizuje stejne jak ty...ale on o tech vecech aspon PREMYSLI!

1, prosím zkus použít posloupnost: číst - pochopit - odpovědět
2, -//- (fak mám používat CAPS? právě o tom, že je tady pořád 1.7 a okolo všude 1.8 píšu)
3, -//- (takže brát sem všechno co se udrží na nočníku, tak si zkus projít pár servrů kde to praktikují, skutečně úroveň)
4, nepřemýšlím, ok, také názor, a co to potom píšu a zdůvodňuju?

Nebaví mě takovéhle zbytečné plkání, jen reaguji na poslední příspěvek, mám na práci i jiné věci a tak už Tě tady dál obtěžovat nebudu.
Obrázek
Twyla

Statistiky

Příspěvekod Twyla » 25 úno 2016 21:36

Většinou když sem přijdu jsem jen na SB, ale z nudy se chodím projít po světě a nevycházím z úžasu, kam přijdu jsou všude jen trosky rozgrifovaných nádherných staveb, nikdo tu na nic nedozoruje a když sem přijde někdo nový, nemá potřebu nic stavět a jen ničí, zoufalý stav a to byl skutečně TOP servr. Pokud nemá nikdo z vedení zájem pokračovat, raděj to tu rovnou všechno smažte, alespoň nebude tak smutný pohled na zbytky bývalé slávy a ti, kdož si ji ještě pamatují si v paměti zachvají jen to dobré.
Obrázek
Twyla

Statistiky

Příspěvekod skay9195 » 26 úno 2016 21:53

Se situací serveru nemůžeme nic udělat, opravdu server měl slávu a 7 místo na Ceech-craftu. Stavby tu byly vždy jedny z nejlepších - stačí se projít a najdeš jich spoustu, ať na normálu nebo na crea. Mrzí mě, že tenhle server pomalu ale jistě umírá.
ObrázekObrázek
skay9195

Statistiky

Příspěvekod lerakl » 29 úno 2016 17:02

Skay...souhlasím s tebou, ale proč server umírá?
Uznávám: já sám jsem pro server udělal hov*o, ale nebyl jsem jedinej.
Podle mě je to tím, že většina hráčů na tomhle serveru je nad 18 let....to neznamená, že máme snížit průměrný věk MC komunity....ale znamená to to, že se hráči hlásí na vejšku apod => nemají čas....

proto si myslím, že zrušit test na práva a nahrát novou mapu...

lero
8-) 8-) 8-)
lerakl

Statistiky

Příspěvekod Petulin11 » 11 bře 2016 22:40

skay9195 píše:Se situací serveru nemůžeme nic udělat, opravdu server měl slávu a 7 místo na Ceech-craftu. Stavby tu byly vždy jedny z nejlepších - stačí se projít a najdeš jich spoustu, ať na normálu nebo na crea. Mrzí mě, že tenhle server pomalu ale jistě umírá.

Třetí!!!!
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod snooli22 » 12 bře 2016 01:08

Jestli chcete udržovat server a dělat tu nevďečnou práci, napište Tommkovi. Nevěřím ale, že by to tu někdo chtěl a byl schopen dělat.

Snooli
snooli22

Statistiky

Předchozí

Zpět na Názory na vedení