Poděkování

Kecání o čemkoli, nejen o světě Minecraftu!

Poděkování

Příspěvekod 80Sus » 30 lis 2018 21:20

Chtěl bych vám všem poděkovat.
Poprvé jsem vás potkal v roce 2012 a jsem rád, že jsme zažili hodně legrace nejen na serveru, ale s některými i při osobním setkání.
Děkuji vedení, děkuji adminům, helperům, vip i hráčům. Protože nebýt vás a vašeho serveru, nebyl bych tam kde jsem teď.
O rok později od mého prvního přihlášení, jsem totiž na serveru potkal i jednoho hráče, se kterým se mi dobře psalo a celkově jsme si rozuměli. Byla to LadyEvette (tehdy pouze Evette) a po mírném „oťukávání“ přes chat jsme se nakonec i setkali a zamilovali se.
Teď, po pár společných letech, se nám podařilo pokořit dva velké milníky. Nejprve se nám narodil syn, ze kterého máme obrovskou radost a jednou z něj doufám bude taky minecraftový fanda. A další milník nastal, když jsme se nyní s LadyEvette vzali a stali se z nás manželé (24.11.2018).
Nebýt MC-Miners, někde bychom po světě bloudili a nevěděli o sobě. Proto děkuji za společné chvíle, za sblížení, za radost, za podporu a prostě za vše, co v životě následovalo.
Pevně doufám, že se ještě někdy v životě uvidíme a uděláme třeba něco jako "slezinu ze školy po 10ti letech" a uvidíme se :mrgreen:

Díky a ahoj,
80Sus + LadyEvette + malej

Jedna fotka svatební
Jedna fotka s mimčem
.
Vše na světě je pomíjivé .... ..... jen lidská blbost je věčná.
Xeon W3520; HP Z400; 12GBi RAM; SSD Kingstone V+100 96GBi; Geforce 960GTX
80Sus

Statistiky

Re: Poděkování

Příspěvekod Michalfek » 10 pro 2018 18:03

Hodně štěstí přátelé :)
Obrázek
Michalfek

Statistiky

Zpět na Kavárna