/whois a vse kolem (anketa)

Co byste chtěli zlepšit?

Co s příkazem /whois?

Ponechat tak, jak je
4
27%
Ponechat tak, jak je + přidat další informace viz 2. příspěvek
1
7%
Přidat "zamlžení" souřadnic viz 2. příspěvek
6
40%
Zrušit úplně
4
27%

Celkem hlasů : 15

/whois a vse kolem (anketa)

Příspěvekod felda » 10 úno 2014 21:54

už druhým dnem se řeší problém s /whois nebudu popisovat jestli ješte nevíte mrkněte na ShoteBox

tak já nevim jak vy ale Goblin se nám vkradl už na 2 krásne Baiomy... a to ten jeden našel po jeho "příměří" ...

takže pište si co chcete ale já říkam zrušit...

a já už toho mám fakt dost... starám se o velkou Ali, doma mě štve Jack007 a ve hře hráči bez dujstojnosti co musí mít vše nej a Ok...

//DJTommek: přidána anketa
jsem upovídanej a vubec mi to nevadi
felda

Statistiky

Re: /whois a vse kolem

Příspěvekod DJTommek » 10 úno 2014 22:00

Já jsem buďto pro zrušení, nebo pro vyfiltrování některých dat.
Souřadnice: zrušit, nechat jen svět (případně zaokrouhlit na tisíce)
IP adresa: zrušit
Zdraví, hlad: zrušit

Pravděpodobně bych tohleto zvládl a asi ještě i přidat nějaké další informace
+ pokud je hráč offline, tak kdy se naposledy přihlásil, připojil a odpojil
+ stav Uhlí
+ teoreticky cokoliv, co je ve statistikách (kromě bloků, to mi přijde jako zbytečnost + výkonově velice náročné)
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod felda » 10 úno 2014 22:04

s tím já souhlasim.... ale dal bych jen svět.... 1000 blocku neni zas tak moc...
felda

Statistiky

Příspěvekod skay9195 » 10 úno 2014 22:11

Zrušit - tento příkaz je velmi zneužíván.
ObrázekObrázek
skay9195

Statistiky

Příspěvekod felda » 10 úno 2014 22:14

nejlepší je udělat anketu

1. nechat 0 hlasu
2. zrušit 2 hlasy
3. upravit (to co říkal Tommek) 1 hlas
felda

Statistiky

Příspěvekod buzzhawke » 10 úno 2014 22:53

Dám se také svůj názor i když se mě to moc netýká... Já osobně jsem o nějakém příkazu /whois absolutně nevěděl ale co jsem pochopil tak to ukazuje veškeré info o hráči? Jestli je to tak (nevím nechce se mi chodit do hry :)), tak bych ho asi úplně nerušil ale upravil tak jak navrhoval DJ.
Obrázek
buzzhawke

Statistiky

Příspěvekod Goblin » 10 úno 2014 23:02

Když už se to tu takto vše řeší, rozhodl jsem se k tomu také něco připsat.
Felda jak už jsem jednou řekl.. Nechci s tebou mít žádné boje. Jelikož jsem tě slušně poprosil o to, jestli si můžu nakopat. Jenže ty jak si teď posedlí těmi penězi, tak si vymyslel neskutečnou hovadinu a to že mi "prodáš" pozemek 10x10 a jelikož si potřebuji nakopat clay tak vrstva claye byla cca. 20 Blocku do země, a za to chtít 10000 SB no nezbláznil si se.. stačilo mě portnout a já by jsem si odešel o pár blocků dál. Dnes jsem se rozhodl že se po mese projdu.. a co nezjistím ta mesa je nejméně 1500x1500 blocků velká.. Sakra co řešíš ?. Občas se nad sebou zkus zamyslet co vyvádíš za hlouposti.. A ještě něco.. To že se staráš o velkou Ali a že chceš být vůdčí typ to je jen tvá volba, takže toto není naše starost.. feldo nechci mít s tebou žádné boje, ale to co dokážeš napsat za hovadiny.. to už přeci není normální, je hezké že se chceš o vše starat a vydělávat co nejvíce, ale alespoň to dělej normálně. A ještě jednou opakuji.. Nechci s tebou mít žádný boj. Pochop to že jsem si chtěl jen natěžit clay. Jo a teď jsem si ještě vzpomněl Ice plains spikes jsem vám nezabral.. tam jsem se skye slušně zeptal jestli si můžu natěžit trochu packed ice a on mi to povolil.. tak jsem mu za odměnu hodil 64 Diamond blocku jako poděkovaní dal mi kopec kde můžu kopat a tam jsem si kopal, tak nech těch blbostí a vzpamatuj se !
P.S. Upravil by jsem /whois jak říkal Tom, ale s tím rozdílem že by jsem dal souřadnice zaokrouhlené na 1000
S pozdravem tvá prdelka Goblínek :*
Goblin

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 10 úno 2014 23:14

Zaokrouhlení souřadnic jsem navrhl proto, aby si hráči mohli případně rozpoznat, kde se cca nacházejí (ve kterém městě). I tohle bych mooožnááá dokázal zvládnout.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod Shukaku » 10 úno 2014 23:58

tak tam by sla udelat "jednoducha" podminka ne ? neco jako pokud sou souradnice mezi x1 a x2 tak to napise ze je hrac v mg atd udelat to s treba o 500 vetsi nez je rozloha mesta a kdyz nebude splnovat zadnou podminku urcujici mesto tak tam bude divocina nebo tak neco jinak ja jsem pro ponechani prikazu whois je to jedina nahrada za webovou mapu co tu je..
    I'm not gay, I'm Fabulous!
Shukaku

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 11 úno 2014 00:06

Shukaku: ano, ale nejdříve to musím přepsat aby to fungovalo na webu. Momentálně to prostě využívá příkaz pluginu Essentials.
Navíc, hráči, kteří chtějí žít skrytě, třeba v podzemí... hmm, moc jim to nepomůže, když teda existuje /whois. Proto jsem pro alespoň zaokrouhlení. Residence sice jsou, ale často ne tak velké.

Mám teď rozjetých příliš velké množství projektů, vychytávek, úprav apod, že fakt nestíhám, dělám co se dá.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Další

Zpět na Žádosti