blokovani cizich portu na resce

Co byste chtěli zlepšit?

blokovani cizich portu na resce

Příspěvekod Myrtha » 31 bře 2014 15:11

Nevim jaké máte kdo zkušenosti, ale poslední dobou se docela bojím někomu ukázat své stavby. Dost často se totiž stává, že návštěvník se zajímá jen o to, si u mě udělat svůj sethome a pak jen hledá, co nechám nechráněné a mimo resku, případně se mi tam motá i bez mého vědomí. Tady na servru se nepoužívá webová online mapa (která mi jinde docela vyhovovala) právě z důvodů ochrany rezidencí a szaveb hráčů v přírodě. Každý se snaží dojít co nejdál a postavit si na vybrané samotě svůj vlastní hrad či jinou stavbu a zpravidla si této odloučenosti cení jako ochrany před grabováním nebo jiným obtěžováním.

Navrhuji přidat do vlastností (flag) možnost zakázat komukoliv mimo majitele nastavit si na resce svůj sethome.

Případně i rozšířit o možnosti majitele resky zobrazit a spravovat kdo smí, a možnost i odebrat.
Obrázek
Myrtha

Statistiky

Re: blokovani cizich portu na resce

Příspěvekod DJTommek » 31 bře 2014 15:15

Za mě plus, uvidím co s drali_ zvládnem ;)
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod franta01 » 31 bře 2014 18:55

Absi musím uznat, že to je výborný nápad. Rozhodně to stojí minimálně za vyzkoušení a pokud se to prosadí určitě využití najde. :ugeek:
I hate chicken, enderchest and people who thinks, that they are good designers in MC, but they aren't....
franta01

Statistiky

Příspěvekod Petulin11 » 31 bře 2014 19:01

franta01 píše:Absi musím uznat, že to je výborný nápad. Rozhodně to stojí minimálně za vyzkoušení a pokud se to prosadí určitě využití najde. :ugeek:

To nepsal abs ale MYRTHA :D
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod Myrtha » 31 bře 2014 19:11

Tak teda, ted to vypadá, že tu hraju mulťáka za ABSe :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Myrtha

Statistiky

Zpět na Žádosti