Opravovaní Pro DJ Tommka

Co byste chtěli zlepšit?

Re: Opravovaní Pro DJ Tommka

Příspěvekod Shukaku » 04 kvě 2014 18:04

Prave proto jsem prestal hrat.. Ne kvuli zmenam ale proto ze jsem mel vsechno a nebylo co delat.. PVP byla nuda protoze jsme tam byli dva spolu a ostatni behaly bez armoru a kdyz nahodou nekdo s armorem prisel tak ho zase hned nemel protoze my jsme byli ty lamy co chodily do mobareny a mely expnute skilly.. Je to chvilkova zalezitost expnou cokoli A nerikejte mi ze je problem naexpit opravovani to je z nich nejjednodussi staci trochu materialu iron block a trochu casu. Je to jen o tom ze jste lini neco delat. Docela me dostalo co se tu resi protoze ja tommka obdivuju ze po tom vsem co se tu odehralo server stale bezi. Laskave si uvedomte ze Tommek je taky jenom clovek ma a svuj osobni zivot. Takze trocha vecnosti by neuskodila. Kazdopadne ten skill je OP a jestly tu chcete brecet o znevihodnovani novacku mam jednoduche reseni. Zavedeme pravidelne mazani skillu. Novackove si pak nebudou mit na co stezovat. Lidi uvedomte si ze tohle byl tah k udrzeni hracu. Novackove si toho ani nevsimnou. A jak uz tu padlo ten skill je OP. Ve hre je kovadlina se kterou se daji udelat neskutecne veci. Ten skill mel sve opodstatneni drive. A tam se dalo pochopit proc byla tak vysoka sance ale hra je stale jednodussi tak se musi neco udelat aby se to vyrovnalo. Celej tenhle topic mi prijde jako plivnuti do tvare...
A ted se do me,Tommka,Myrthy a Michalfeka pustte. Protoze jste neschopni doexpit par levelu a pochopit co se okolo vas deje..
    I'm not gay, I'm Fabulous!
Shukaku

Statistiky

Příspěvekod Trimbl » 04 kvě 2014 18:17

Shukaku:Trochu si zaspal
Trimbl

Statistiky

Příspěvekod Shukaku » 04 kvě 2014 19:44

Muj nazor porad plati takze ani ne..
Shukaku

Statistiky

Příspěvekod DMarkcz » 04 kvě 2014 22:26

Pro Tomka: omlouvam se za sebe ze jsem neudrzel nervy na uzde chapu vse co tu bylo receno a uznavam ze to tu asi neni zadny med ( a do toho ja s nastvanym slovnikem ) tak promin Tomku.

Jinak po celem dni jsem vychladnul a musim rict ze si pro sebe davam osobni ban na forko a uz sem radsi nepolezu nejmene 14dni. :-) verim ze tak to bude nejlespi :D

Posledni vec Shukaku no nevim jaky tu byl max na skilech kdyz si tu hral ty ale podle dnesnich nejsi ani v pulce. Tak nevim co "vsechno" si mel. Spis si byl asi liny ty a ne my. Vzdyt na mc nemusis sbirat jen zkusenosti.

Ale tak me napadlo co udelat tedy jestli by to slo PVP arenu kde by bylo dane vybaveni neco jako terminal ale PVP. Timto se loucim s tematem Opravovani :-)
DMarkcz

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 04 kvě 2014 22:57

Čekal jsem na více názorů a dočkal jsem se tedy.
Z těch příspěvků, které tady padly naprosto perfektně sedí první od hráče Shukaku. K tomu nemám co dodat.
Je pravda a nepopírám to, naopak, prosazuji, že se tady snažím udržet spíše starší hráče, kteří zde najdou přátele a vytvoří komunitu. Aby tady měli co dělat, tak se snažím udělat cíle dlouhodobé a náročné. Např. zrovna mcMMO opravování, moje a draliiné minechestky, nastavení skyblock světa a spoustu dalších věcí.
Možná jsem udělal chybu, že bylo plugin mcMMO nahozen bez jakékoliv další úpravy a vy jste si na to zvykli. Bohužel jsem jej neznal. Teď si troufám říct, že jsem ho už odhalil. Tak jsem udělal jsem taková opatření, která mi nepřišla příliš drastická ale napomohla vás tady udržet déle.
Ano, sobecky říkám, udržet vás tady déle.

Nad promazávání skillů jsem už taky přemýšlel, ale myslím, že by byla reakce ještě bouřlivější, než byla teď změna jediného skillu. S dobrým návrhem přišel myslím LookyR - promazávání skillů jako trest za některá vážnější provinění.

Další důkaz:
upraveno zachraňování inventáře a debatovalo se o dalších změnách aby se vyrovnaly souboje mezi jednotlivými skupinami.

Konkrétně tímto jsem byl inspirován hráčem TomC601, když hledal nějaký HungerGame server. Nemohl ale žádný pro něj dobrý najít, jelikož na téměř každém byly takové zvýhodnění pro VIP, sponzory apod. že ostatní hráči měli docela velký problém se třeba jen chvíli udržet naživu. Nakonec jeden server našel, kde tito VIP měli pouze železnou helmu a nějaké jídlo - ne diamantovou výbavu, luk se šípy apod jako ostatní servery.
To už jsem ale trošku mimo téma.

Především: díky všem že jste se třeba jen zapojili do diskuze. Je potřeba sbírat názory, vymýšlet nové věci apod.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod Shukaku » 05 kvě 2014 16:40

DMarkcz: já už jenom dodám aby jsi si uvědomil že já už téměř rok nehraju ;) takže myslím že je celkem logické že moje skilly v MCMMO jsou oproti ostatním "low"
Shukaku

Statistiky

Příspěvekod Petulin11 » 05 kvě 2014 17:23

DMarkcz píše:Ale tak me napadlo co udelat tedy jestli by to slo PVP arenu kde by bylo dane vybaveni neco jako terminal ale PVP. Timto se loucim s tematem Opravovani :-)
taková PVP arena tu dřív byla ale kvůli Bugům tu už není
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod Evette » 05 kvě 2014 17:50

Nuž, vložím se do diskuse (opožděně, možná trošku mimo, ale přece)...

Proti tomuto vylepšení mcMMO naprosto nic nemám. Ze začátku jsem si myslela, že je to nějaká chyba, ovšem, jak teď čtu, tak asi ne :D
Jen jediná maličkost, která mi trošičku vadí, když mi to napíše, ať kliknu pravým a já pak kliknu pravým a ono se nic nestane, tak klikám pravým dál a až na podvacáté se konečně něco opraví :)

S LookyRovým nápadem souhlasím, podle mě by to nebylo vůbec špatné.
Já měla taky takový malinký nápad, který se sem nehodí, a to ohledně hlíny na sb, když je ji teď tedy možné získat za sugar (cukr) a zároveň i za sugar cane (cukrovou třtinu), proč to třeba neudělat tak, že ti, kteří nebudou líní předělávat sugar cane na sugar dostanou 4 kusy hlíny ... a ti, kteří naopak líní budou, pouze 2 kusy hlíny? :)

A moudro na konec: Když se vám něco nelíbí, nechovejte se jako mimina a buďte rádi, že DJTommek není diktátor. Vše co dělá je pro naše dobro a má to nějaký smysl. :ugeek:
Evette

Statistiky

Předchozí

Zpět na Žádosti