Opravovaní Pro DJ Tommka

Co byste chtěli zlepšit?

Re: Opravovaní Pro DJ Tommka

Příspěvekod DMarkcz » 04 kvě 2014 14:37

No jeste aby to Myrthovi vadilo kdyz si polepsil o 10% u enchantu :D jen se divim Myrtha ze se k tomu vubec vyjadrujes kdyz uz to mas hotove :-) Navic takhle jak je to podane tak to vypada od Tomka jako jedna velka lez a jako by snad tebe pozadal aby si se k tomu vyjadril.. Jsme snad stat ovci?
DMarkcz

Statistiky

Příspěvekod Myrtha » 04 kvě 2014 14:44

Ok, tak to take chapu, ovsem to, že mám už nad "hranici" nic neřeší, všichni jsme tady začínali od nuly a dost hráčů je tady dokonce déle než já, chce to jen chtít.
A třetí dodatek, o tom co se tady řeší jsem se dozvěděl před chvilkou tady, nikdo se mnou nic neřešil a pokud by se tak stalo, asi už mě znáš, neměl bych zapotřebí to tajit.

p.s. Dmarkcz, píšu jen pro to, že to po mě Trimbl chtěl, ať se vyjádřím, tedy hráč, ne admin !
Obrázek
Myrtha

Statistiky

Příspěvekod Michalfek » 04 kvě 2014 14:52

Taky tady žádný opravování být nemusi... Tommek se o tomhle před dlouhým časem bavil se mnou a jinými hráči kteří to hrají skutečně dlouho a shodli jsme se že tahle schopnost obecně je hodně overpowered. To že se to zvedlo je jenom dobře a jsem i pro úpravu jiných schopností přotože některé se vyexpí jednoduše a u ostatních se to dá dost dobře urychlit. Pokud vím, tak taky Tommek nemá žádnou povinnost cokoli ohlašovat a nějaký remcání a obviňování si můžete strčit do zádele. Buďte rádi že budete mít alespoň nějakej cíl do budoucna a nebudete se nudit.
Obrázek
Michalfek

Statistiky

Příspěvekod Trimbl » 04 kvě 2014 15:27

Ano do Myrthy jsem chtěl já vyjádření.

Michalfek : Kdo říkal, že se nudím ty sám se strč do někam.

Jen tu něco dělám ne jen pro sebe ale také pro ty nové.

A nevím proč bych neměl remcat když se mi to nelibí. Mám snad sklopit hlavu a držet pusu?

Když jsem se poprvé dostal na tento servr hned se mi to tu vše líbilo, ale postupem času se to akorát zhoršuje proč? Kvůli lidem kteří tu jsou přes rok? To ale ty nové akorát odradíte uvědomujete si to vůbec? O co vám tedy jde? Mám hafo času mě osobně to nebude trvat dlouho, ale co ti kteří mají různé aktivity mimo dům a hlavně co můžem očekávat dalšího? Bude se to nadále zhoršovat? Až jednoho dne tu budou jen Vip a Vip+ ? Nemám nic proti nikomu, ale je toto nezbytné ? Položil jsem pár otázek.

Jinak chápu Tome, že se s tím musel piplat a že to asi nebudeš chtít vrátit na tu starou kolej, ale ber věci ze všech úhlů pohledu jen tak můžeš být opravdu spravedlivý.

Hau domluvil jsem
Trimbl

Statistiky

Příspěvekod DMarkcz » 04 kvě 2014 16:19

MichalFek: co to povidas ja nemluvim o povinosti neco zdelovat jen bych to povazoval za vstricny krok vuci ostatnim hracum se kterymi o tom nejednal. Do zadele si strkej ty co chces a nerikej co si tam mam strkat ja :D
DMarkcz

Statistiky

Příspěvekod Michalfek » 04 kvě 2014 17:02

Ano, může to odradit nováčky ale přesto kvůli tomu že tu jaksi nebylo co dělat a PVP byla jednostranná záležitost odešli hráči kteří tu hrávali několik let. Tím že bude opravování navýšeno se sníží počet ultimátních brnění a třeba se i začne zase hrát pvp. A do zádele si můžete strčit ty slovní útoky na Tommka na začátku vlákna ;)
Obrázek
Michalfek

Statistiky

Příspěvekod Trimbl » 04 kvě 2014 17:23

Michalfek píše:Ano, může to odradit nováčky ale přesto kvůli tomu že tu jaksi nebylo co dělat a PVP byla jednostranná záležitost odešli hráči kteří tu hrávali několik let. Tím že bude opravování navýšeno se sníží počet ultimátních brnění a třeba se i začne zase hrát pvp. A do zádele si můžete strčit ty slovní útoky na Tommka na začátku vlákna ;)

Vezmu to od zádu :) Ano možná jsem se nechal unést. A tímto se omlouvám Tomkovi za zkažený den.
Je pravda, že tu stejně může být max 20hráčů ale zase nováček se lépe zabíjí ;)
No a ty si to trefil přesně s tím ultimátním brněním to se mi zamlouvá.
Jen to prostě mohlo přijít později nebo nás na to trochu připravit.
Myslím kdyby to nějak takto bylo vysvětleno tak by jsme byly všichni rádi.
Trimbl

Statistiky

Příspěvekod skay9195 » 04 kvě 2014 17:25

Tak teď nevím jak se vyjádřit. xD
ObrázekObrázek
skay9195

Statistiky

Příspěvekod Michalfek » 04 kvě 2014 17:33

Já se zase omlouvám jestli to vyznělo jako útok na vás. Jen si říkám že s tim serverem je hafo práce a klidný dialog je přece jen lepší. :)
Obrázek
Michalfek

Statistiky

Příspěvekod Trimbl » 04 kvě 2014 17:54

No nikdo není dokonalí(a já vůbec ne) . A když nejde o život jde o hovínko ;)
Teprve teď jsem se koukal co všechno za tu noc Tomek stihl :oops: .
A ani ho nikdo nepochválil jen do něj nějaký Trimbl od rána šil.
Vše se dá řešit v klidu ;)

A jinak klobouk dolů Tomku
Trimbl

Statistiky

PředchozíDalší

Zpět na Žádosti