Help me and i will help server.

Co byste chtěli zlepšit?

Re: Help me and i will help server.

Příspěvekod D4NNY » 01 bře 2015 17:04

Evette moc děkuji za názor. I přes negativní odpověď jsem za to, žes naposala velmi rád. Na fórum jsem nepsal hlavně kvůli vlastní "propagaci" , ale kvůli tomu že jsem chtěl vědět co si o tom myslí hráči serveru. Navíc (jako důkas mojí trpělivosti) žádám tomka o odpověď na otázku mého postru nejdříve za týden (nebo i později) i kdyby měl již teď jasno. A omlouvám se za způsob podání žádosti, ale na webu jsem nenašel žádný "kodex" jak podat žádost o post helpera. Kdyby jste měli nějaké otázky obraťte se na mě zde, nebo napište soukromou zprávu.

S pozdravem a poděkováním pro Evette, D4NNY.
Help me and I will help you.
Kill me and I will kill you.
Love me and I will love you.
/me will help everyone
D4NNY

Statistiky

Příspěvekod Petulin11 » 01 bře 2015 18:05

D4NNY píše:Evette moc děkuji za názor. I přes negativní odpověď jsem za to, žes naposala velmi rád. Na fórum jsem nepsal hlavně kvůli vlastní "propagaci" , ale kvůli tomu že jsem chtěl vědět co si o tom myslí hráči serveru. Navíc (jako důkas mojí trpělivosti) žádám tomka o odpověď na otázku mého postru nejdříve za týden (nebo i později) i kdyby měl již teď jasno. A omlouvám se za způsob podání žádosti, ale na webu jsem nenašel žádný "kodex" jak podat žádost o post helpera. Kdyby jste měli nějaké otázky obraťte se na mě zde, nebo napište soukromou zprávu.

Co znamená slovo "důkas"?
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod Michalfek » 01 bře 2015 18:46

No, já přidám svůj názor: Nemyslím si že by byl potřeba helper a taky si myslím že i kdyby potřeba byl, neměl by to být D4NNY (stejné důvody jako Evette + bych neřekl že jsi nějak extra aktivní). Mimochodem kdyby jsi chtěl ukázat trpělivost, chodíš často na server a snažíš se pomáhat nováčkům (ale nováčků je málo, tak na co helper?).
Obrázek
Michalfek

Statistiky

Příspěvekod LookyR » 08 bře 2015 11:14

D4NNY pokud se chceš stát helperem, máš napsat e-mail, ne dělat průzkumy veřejného mínění ;)
Na této stránce se jasně píše v jakém případě dostaneš na mail odpověď, nehledej "kodex jak podat žádost o post helpera" - pokud chceš být helper, měl by sis poradit sám.
Navíc je zajímavé jak rychle odpověděli hráči kteří na fóru téměř nebo vůbec nejsou aktivní, a jak virp najednou píše s diakritikou a interpunkcí...

Nic proti tobě, jen píšu své postřehy :D
Obrázek
LookyR

Statistiky

Příspěvekod LookyR » 08 bře 2015 11:16

Petulin11 píše:
D4NNY píše:Evette moc děkuji za názor. I přes negativní odpověď jsem za to, žes naposala velmi rád. Na fórum jsem nepsal hlavně kvůli vlastní "propagaci" , ale kvůli tomu že jsem chtěl vědět co si o tom myslí hráči serveru. Navíc (jako důkas mojí trpělivosti) žádám tomka o odpověď na otázku mého postru nejdříve za týden (nebo i později) i kdyby měl již teď jasno. A omlouvám se za způsob podání žádosti, ale na webu jsem nenašel žádný "kodex" jak podat žádost o post helpera. Kdyby jste měli nějaké otázky obraťte se na mě zde, nebo napište soukromou zprávu.

Co znamená slovo "důkas"?

Nepřeháníš to s [quote]ma? :D Není třeba nakopírovat celou zprávu! :D

Petulin11 píše:Co znamená slovo "důkas"?

Jediné chybně napsané písmenko je důvod k 500 znaků dlouhému příspěvku?
Obrázek
LookyR

Statistiky

Příspěvekod Petulin11 » 08 bře 2015 15:48

Máš až moc postřehů :D
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod Trimbl » 19 bře 2015 08:31

Ahoj.

Píšu trochu pozdě ale přeci.

1) A kde já mám svůj podělaný prstýnek ( úryvek z filmu ,,Méďa Ted,, )

2) Bych tam raději hodil Lookyho ( Je aktivní , pomáhá nováčkům atd)
Trimbl

Statistiky

Předchozí

Zpět na Žádosti