Nejaký Ban? Nevim.

Žádosti o zrušení trestu

Nejaký Ban? Nevim.

Příspěvekod Trimbl » 15 úno 2014 12:26

Dobrý den DJTommas

Žádám vás touto cestou aby jste mi alspoň odepsali ano ci ne? (Zkáceně : jestli mám jít na jiný server nebo dostanu jen výstrahu?) Neboť už je to 12hod od mé první pošty. Achtěl jsem to ukázat dalším lidem ale co jim mám ukazovat když se k vám nedostanu?

Předem děkuji za brzkou odpověd
Trimbl

Statistiky

Re: Nejaký Ban? Nevim.

Příspěvekod DJTommek » 15 úno 2014 12:29

Včera jsem neměl čas. Prohlédl jsem Banlist (který si můžeš prohlédnout i ty sám na webu) a žádný záznam tam nemáš. Musel sis něco udělat s klientem. S tím popisem, který jsi mi dodal, nevyvodím nic.
Leda to, že ti nejde zapnout hra. Ale s tím už nemáme nikdo co dočinění. Když nic dále nepopíšeš, co to dělá/nedělá a obvykle dělalo/nedělalo tak ti nemáme jak pomoci.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod Trimbl » 15 úno 2014 12:56

Zapnu minecraft- dám vaší adresu- po načítaní mi vyjede tabulka NOPE! (překlad : nežádoucí)
Trimbl

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 15 úno 2014 14:05

No vidíš, s tím se už dá pracovat. Nevím jak, ale dostal ses do situace, kdy server nemohl uložit jednu z tvých souřadnic (konkrétně y, což je výška) a když ses připojoval a nemohlo to tu souřadnici najít, server to vyhodnotil jako neoprávněný vstup.
Na to asi není jiné řešení, než přemazat soubor, který tyto informace (a další ukládá) Tudíž se pravděpodobně smazal tvůj inventář na hlavním světě.
Zkoušel jsem se za tebe připojit a již to nevykopává.
Příště prosím hned hlaš, co se děje, podle tvého prvního popisu opravdu nešlo poznat, o co se jedná.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod Trimbl » 15 úno 2014 15:01

Tak tedy děkuji. Nikdy myšlenky mám rychlejší než slova. Priště se pokusím hned popsat cestu.

Příjemný víkend
Trimbl

Statistiky

Příspěvekod Goblin » 15 úno 2014 15:29

Tome, úplně přesně vím co to dělá.. Když jsi v MG a sedneš si na schod.. Tak tě to kopne a napíše NOPE!
Goblin

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 15 úno 2014 18:30

Goblin: Vim ze to delaji sedacky, ale nevedel jsem, ze to i takto "zabanuje". Prohlednu to az se vratim z hor.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Zpět na Unban