Byvaly shop na skyblocku

Byvaly shop na skyblocku

Příspěvekod pogof » 18 pro 2013 20:20

Ahoj,
chtel jsem se zeptat jak se jmenoval plugin, kterym byl delany shop na Skyblocku. Je skoda, ze jste ho nahradili villagerama, byl super! :)

-pogof
pogof

Statistiky

Re: Byvaly shop na skyblocku

Příspěvekod Petulin11 » 18 pro 2013 20:45

Tento shop je uplne samy jako tamten jen je pres villagery, tamten měl nevýhody třeba že si hráči mezi sebou kradli věci. Ten s villagery je podle mě lepší
[url=http://mc-miners.eu/?ref=718]Obrázek[/ur

Žádný člověk, žádný problém
J. V. Stalin

Nejsem komouš nebo tak něco, ale ten citát se mi líbí a docela často je to pravda
Petulin11

Statistiky

Příspěvekod pogof » 18 pro 2013 21:08

To je mozny, ale i tak byl dobrej. Ale o tom se tady hadat nehodlam, kazdemu vyhovuje nebo se libi neco jinyho. Me se libil tamten, stejne ale se chci dopatratk jmenu toho pluginu. :)
pogof

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 18 pro 2013 22:59

Bohužel se k tomu jen tak nedopátráš, jelikož již nefunguje. Měli bychom jej pravděpodobně ještě déle, ale z nějakých určitých důvodů nefunkčnosti, již si nepamatuju jakých, jsme to opustili.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod pogof » 19 pro 2013 17:21

OK, děkuji. Bohužel se tohle stává u více nejen u pluginů že se na to vývojář vy***e (like Redpower 2) a mě to mrzí, protože většina toho měla šanci prorazit dál.
pogof

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 19 pro 2013 18:10

Tady se na to nevykašlali, jen celý plugin prošel kompletní změnou a aktualizací. To bylo podle nich velice zastaralé, tak to překopali na jiný způsob a s tím jsem již nesouhlasil. Tak jsem nasadil villagery (mnoho výhod - možnost rozdělit do kategorií, grafické zvýraznění co za co dostaneš a další.)
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Zpět na Otázky