Změna velikosti RES

Změna velikosti RES

Příspěvekod Pet_s » 19 bře 2013 17:33

Uspěšně jsem si vytvořil v divočině RESku, zakladní krychle pomoci lopoty a nastavení vše v pohodě.. ALE nějak jsem podcenil velikost a teď bych jí potřeboval zvětšit..
Postavím se do resky, koukám směrem kterým ji chci rozšířit, zadám /res select expand 10 a co dál? je to potřeba ještě nějak potvrdit či co? Doufám že nebudu muset resku smazat a vytvořit novou větší?

díky za odpověd..
Obrázek
Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život.Přesně to jsme dělali jako děti, ale
v dospělosti jsme si hrát zapomněli.
A.E.
Pet_s

Statistiky

Re: Změna velikosti RES

Příspěvekod DJTommek » 19 bře 2013 19:13

Bohužel není možné ji zvětšovat když už je vytvořená (jedině v configu). Napiš mi až budu online na IRC nebo ve hře a já ti ji zruším a vrátím za ni peníze - ty si pak můžeš vytvořit větší.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Příspěvekod Pet_s » 19 bře 2013 23:47

V pohodě, zas tak drahá nebyla, zruším jí až se tam budu stavovat a udělám větší.. díky za info, každopádně dobré vědět ..

mimochodem je nějaký limit na počet "venkovních" RESek? tedy ne že bych si jich chtěl zakládat 50 , jen se tak ptám ;)
Obrázek
Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život.Přesně to jsme dělali jako děti, ale
v dospělosti jsme si hrát zapomněli.
A.E.
Pet_s

Statistiky

Příspěvekod DJTommek » 20 bře 2013 19:34

Pouze jedna residence + ta ve městě. Je možné, že nastanou nějaké změny, ale nic neslibuji.
Obrázek
DJTommek

Statistiky

Zpět na Otázky